sobota, 23 lipca 2011

I like it, like it ;)

Dbanie o kondycje jest bardzo ważne. Dobrze wpływa nie tylko na nasze ciało,ale również zdrowie i samopoczucie. Osobiście uwielbiam biegać, staram się chodzić na siłownie około 3 razy w tygodniu, zwłaszcza w wakacje kiedy wolnego czasu jest wiele i chce się dobrze prezentować na plaży :) Jest to świetny sposób na poprawę humoru, zawsze po udanym treningu pomimo zmęczenia czuje się o wiele lepiej ;)
Ważne też jest również to w co się ubierzemy idąc na zajęcia fitness czy siłownię, jeśli jestem ubrana wygodnie a zarazem modnie, od razu lepiej się czuje mam większą chęć do ćwiczeń ;)
Rynek odzieżowy oferuje nam teraz mnóstwo modnych propozycji strojów sportowych, które również są specjalnie dostosowywane by ćwiczenia były dla nas bardziej komfortowe. Coś nad czego zakupem zastanawiam się już od dawna to przede wszystkim buty firmy Reebok z serii easy tone. Kolekcja ubrań z tej serii również jest bardzo zachęcająca. Ciekawi mnie tylko czy zapewnienia producenta co do formowania mięśni podczas chodzenia są naprawdę tak efektowne hmmm ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz