sobota, 30 lipca 2011

Wakacyjny niezbędnik ;) – Włosy


W okresie letnim nasze włosy narażone są na wiele niebezpieczeństw. Wyjeżdżając na wczasy zwłaszcza w miejsce gdzie słonko świeci całymi dniami musimy pamiętać o ochronie nie tylko naszej skóry, ale również włosów. Obecny rynek oferuje nam na szczęście mnóstwo produktów, które pomagają nam w letniej pielęgnacji ;).
Jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim stawiam na ochronę prze silnymi promieniami UV.
L’oreal Professionnel  Solar Sublime (spray odżywczo ochronny bez spłukiwania)
Produkt ,którego zawsze używam przed wyjściem na plażę, czy też kiedy wiem ,że czeka mnie cały dzień chodzenia podczas upalnych dni.
Spray można rozpylać zarówno na mokre jak i suche włosy. Ma piękny owocowy zapach, który uwielbiam. Nie przetłuszcza włosów, po jego użyciu są miękkie, wydają się być odżywione. Opakowanie jest poręczne, nie duże – w sam raz do wakacyjnej walizki ;).
Dove repair therapy – Słoneczne pogotowie (włosy zniszczone)
Oprócz ochrony przed promieniowaniem UV w czasie lata równie ważne jest silne odżywianie i nawilżanie włosów. Nowa seria firmy Dove właśnie to nam obiecuje. Zapach szamponu i odżywki jest ładny, delikatny. Jak dla mnie wszystkie szampony tej firmy mają podobne zapachy. Włosy po użyciu zestawu ładnie się rozczesują, są miękkie w dotyku. Czy rzeczywiście odbudowują włosy? Ciężko stwierdzić po tak krótkim stosowaniu. Myślę jednak ,że dają pewną ulgę zmęczonym włosom, zapewniają odpowiednie nawilżenie. Jeśli chodzi o te firmę to ogólnie lubię ich kosmetyki do włosów, nigdy nie trafiłam na produkt ,który zraził by mnie do zakupu kolejnych nowości. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz